Rozloučení

Vážení rodiče, milé děti, občané Nové Vsi a okolí.

Chtěla bych se s vámi všemi touto cestou vřele rozloučit, protože po dvaceti šesti letech odcházím z pozice ředitelky Mateřské školy v Nové Vsi. Byla pro mě velká čest a radost, že jsem se mohla podílet na vzdělávání a výchově vašich dětí. Ne vždy to bylo lehké, ale snažila jsem se pracovat poctivě, jak nejlépe jsem uměla. Odcházím z čistě osobních důvodů a dobrovolně se slzami v očích, neboť jsem zde prožila velký kus svého života. Za tuto dobu jsem spolupracovala se třemi starosty. S panem Miloslavem Kuchtou, paní Janou Uhrovou, Martinem Exnerem a jejich zastupiteli. Všem děkuji za jejich spolupráci a péči, kterou o naši mateřskou školu měli a v rámci svých možností ji zvelebovali. Díky jejich spolupráci jsem se také osobně rozvíjela. Dále děkuji svým kolegyním současným i minulým za spolehlivost a profesionalitu, se kterou pracovaly často nad rámec svých pracovních povinností. Děkuji všem dětem za jejich úsměvy, bezprostřednost a lásku, kterou mně dávaly.

Loučím se s vámi všemi citátem L. A. Senecy:  „ Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život nám utíká.“

Takže svůj čas nechci ztrácet váháním a vykračuji směle dál. Kéž jste všichni šťastni a zdrávi!

Marta Kučírková