poslední dny byly bohaté na všeliké akce a aktivity. Už minulý týden bylo divadlo “ Hmyzí kamarádi“ a v rámci projektu Celé Česko čte dětem nám přečetla příběh Křemílka a Vochomůrky paní Staňková. Hned v pondělí na ni v četbě navázala paní Čermáková. Děti ze dozvěděly něco ze života včel a také si je pod vedením paní Čermákové vyrobily. Hračky a kostýmy nám přinesly velké zpestření a zábavu a dnešní oslavy teprve. Děti si užily soutěže, zmrzlinu, meloun, paní Husáková trpělivě všem vytvořila tetování, které si vybraly a paní Burianová nám ne celý den zapůjčila skákací hrad. Poklad od našich školkových skřítků byl malou tečkou na závěr.

Bylo to všechno moc fajn, a tak bych ráda všem, kteří se svojí aktivitou, nápadem, časem přidali poděkovala.

Za děti a kolektiv MŠ