Návštěva v ZŠ Veltrusy

Ve středu 26.11. jsme byli pozváni na návštěvu do Základní školy Veltrusy, abychom se podívali, co se všechno naši bývalí kamarádi ze školky naučili. Ráno jsme odjížděli školním autobusem. Ve škole nás pěkně přivítali a rozdělili do dvou třetích tříd. Prostředí ve škole bylo příjemné, paní učitelky nám připravily velmi zajímavou hodinu, a byly na nás velmi milé. Vyzkoušeli jsme si práci u tabule. Někteří z nás byli velmi šikovní, někdo se styděl odpovídat paní učitelce na otázky. Společně se školními dětmi jsme se naučili novou básničku. Hodina uběhla velmi rychle, bylo nám líto, když školní zvonek oznámil konec vyučování. Pěkně jsme se s dětmi i učitelkami rozloučili. Na školním hřišti jsme si vyzkoušeli závod v běhu. Do odjezdu autobusu nám zbývalo dost času, tak nás paní učitelky ze školky pozvaly do cukrárny na zákusek a džus. Na závěr našeho výletu jsme navštívili zámecký park, kde jsme pozorovali daňky. Jízda autobusem do Nové Vsi byla také zajímavá. Výlet se nám všem moc líbil.

 

Zobrazit galerii