FB Školní jídelna

Vážení rodiče,

byla jsem upozorněna některými rodiči (a moc za to děkuji) na zveřejnění fotografií z loňského plaveckého výcviku dětí  na FB Školní jídelna. Tyto fotografie již byly odstraněny. Neměly být zveřejněny na FB, ale pouze na webových stránkách mateřské školy. Paní Terynková, která je zveřejnila si tuto skutečnost neuvědomila. Za vzniklou situaci se omlouváme.

Dále bych chtěla znovu připomenout, že jediným oficiálním internetovým informačním kanálem mateřské školy jsou webové stránky. Souhlas, který jste podepsali na třídní schůzce tedy souvisí pouze s webovými stránkami školky. FB Školní jídelna byl založen před 2 lety na základě zájmu rodičů a byl (je) určen pouze k informacím týkajících se školní jídelny a  stravování a slouží ke vzájemné komunikaci  mezi členy této skupiny. Zakladatelkou a správkyní je paní Hana Husáková. 

Pokud budete mít další dotazy, tak se spolu potkáme po Vánocích ve školce případně na třídní schůzce v lednu 2024.

Přeji Vám za celý kolektiv MŠ dny vánoční prožité mezi dobrými lidmi. A roce novém spokojenost, toleranci a pochopení, bez nichž to v životě nejde.

Martina Srncová

 

Napsat komentář