Za divadlem vlakem

Dlouho jsme se chystali a dnes jsme se vydali na cestu. Do Prahy na divadlo se všichni moc těšili. A představení o Nejlokomotivovatější lokomotivě se myslím vydařilo, děti vydržely sedět a sledovat představení celých 50 minut. Příběh byl docela napínavý, plný hudby, světel a vlaků. 

A velkým dobrodružstvím byla už cesta samotná. Nejprve jsme jeli do Kralup autobusem a tam jsme přestoupili na vlak. Nebylo ani moc plno, takže jsme všichni pohodlně seděli a užívali si cestu. V Praze jsme došli z Masarykova nádraží na Hlavní nádraží, všichni pěkně ve dvojicích, bezpečně a se zvládnutím všech situací, které cestování po velkém městě přináší. Na představení jsme dorazili tak akorát, po jeho skončení nás ještě čekalo něco malého na zub a cesta na zpáteční vlak. A podařilo se nám ve vlaku sedět v patře, sledovat řeku a znovu si užít cestu vlakem.

Řekla bych, že náš první velký společný výlet byl bezva a začneme plánovat a těšit se na další. 

Ještě bych ráda poděkovala všem rodičům za perfektní spolupráci při odjezdu i příjezdu. A bylo moc fajn, že to všem moc slušelo. Přesně tak jak to má do divadla být.

 

Martina Srncová

Napsat komentář