Výlet za loupežníky

* CELODENNÍ VÝLET *  JEDEME ZA LOUPEŽNÍKY *

KDY: ÚTERÝ 21.6.2022

Sraz ve školce do 8,00 nebo na zastávce u dálniční policie v 8,20.

Návrat mezi 15 – 16 hodinou do školky nebo si můžete děti vyzvednout na zastávce u dálniční policie. Pokud by bylo nepříznivé počasí, tak bude návrat dříve. Školka bude otevřena normálně do 16 hodin.

O aktuálním čase návratu Vás budeme informovat sms zprávou.

JAK: zájezdovým autobusem

KAM: do lesů v okolí Truskavny, Šemanovic . Budeme soutěžit, poznávat přírodu a její krásy, hledat loupežníky a poklad. Také nás čeká piknik v přírodě a všechno co nás bude těšit a bavit.

Jídlo povezeme na celý den s sebou, také vodu budeme mít do zásoby. Budeme brát také repelent a opalovací krém. Obojí můžete aplikovat už doma, my pak během dne obnovíme obojí podle toho jak bude třeba.

CO BUDOU DĚTI POTŘEBOVAT: batoh na záda, který pohodlně sedí (děti ho budou mít na zádech téměř celý den), pevné a pohodlné boty, pláštěnku, papírové kapesníčky, láhev s pitím, pokrývku hlavy proti slunci.

Nedávejte, prosím dětem žádné hračky ani sladkosti.

Oblečení přizpůsobte aktuálnímu počasí.

Pokud Vaše dítě potřebuje před jízdou autobusem medikaci (proti nevolnosti), tak nám to prosím nahlaste ve školce, domluvíme se na podání ráno i odpoledne.

Děkujeme za spolupráci.