Výlet History park Ledčice

. VÝLET .

 

KDY: úterý 15.6.2021 

Odjezd v 9,44 ze zastávky v Nové Vsi u pošty, návrat autobusem 13,10 na zastávku  tamtéž. Pro děti můžete přijít buď k autobusu nebo do školky, nahlaste nám tuto informaci předem. Školka bude otevřena normálně do 16 hodin.

JAK: linkovým autobusem

KAM: HISTORY PARK LEDČICE

Dopolední svačinu budou mít děti ve školce, další jídlo budeme brát s sebou.

CO BUDOU DĚTI POTŘEBOVAT: batoh na záda, který pohodlně sedí (děti ho budou mít na zádech téměř celý den), pevné a pohodlné boty, pláštěnku, papírové kapesníčky, láhev s pitím, pokrývku hlavy proti slunci, uzavíratelný sáček s rouškou. Oblečení přizpůsobte aktuálnímu počasí . Batoh dejte dětem dostatečně velký, aby tam vešlo co je třeba např. i mikina, když bude horko.

Dětem aplikujte doma repelent i opalovací krém, bude- li třeba během dne oboje obnovíme.

NEDÁVEJTE, PROSÍM, DĚTEM ŽÁDNÉ SLADKOSTI, HRAČKY ANI TELEFONY.

Děkujeme za spolupráci.

 

 

 

Napsat komentář