UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200,kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost také dětem v mateřských školách. Od pondělí 1.března 2021 bude tedy mateřská škola do odvolání uzavřena.

Mateřská škola bude poskytovat vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. O způsobu distanční výuky pro předškoláky budou jejich rodiče informováni v příštím týdnu.

V pondělí 1.3.2021 si můžete od 7 do 12 hodin vyzvednout osobní věci dětí, v dalších dnech vždy na základě domluvy.

Ošetřovné:
https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Pokud bude třeba, tak volejte na telefon 602 468 884.

Přeji Vám i Vašim dětem především pevné zdraví a dostatek sil pro zvládnutí této nelehké situace. Věřím, že dodržení veškerých opatření povede ke zlepšení situace, a tím k návratu k našim normálním životům.