Novoveské posvícení a Vítání občánků

v průběhu měsíce září nás čekají 2 kulturní události, kterých se jako školka účastníme.

** V pondělí 16. září se bude od 16 hodin na obecním sále konat Vítání občánků.

Této akce se účastní jen předškoláci, krátkým pásmem básniček a písniček. Budeme rádi, když dětem umožníte účast na této akci.  Jen nám ve školce, prosíme řekněte jestli můžeme počítat s vaší dcerou nebo synem a domluvíme si podrobnosti. Děti budou potřebovat vhodné společenské oblečení.

** V sobotu 21. září proběhne na novoveské návsi tradiční „Novoveské posvícení“.

Zahájení je plánováno na 14 hodinu. Jako každý rok připravujeme s dětmi krátké pásmo k této příležitosti. Už jsem začali trénovat. Tedy i děti, které nastoupily  nově. A jde jim to parádně.  Děti, které teď ve školce  nejsou se také  vše zvládnou naučit a přidají se k nám.

Nepotřebujeme pro děti žádnou speciální výbavu, stačí když je přivedete na 14 hodinu na náves k pódiu.

Předem Vám moc děkujeme za spolupráci.