Letiště Kbely – exkurze

Na úvod musím připomenout, že tato návštěva na letišti byla domluvena už dvakrát, ale covid nám naše plány vždycky zhatil. Ani tentokrát to nebylo bez drobných komplikací, ale vyplatilo se vytrvat a zážitek stál opravdu za to. Na letišti nás přivítali velmi srdečně a celá návštěva se odehrávala v tomto duchu. Vstřícnost, trpělivost, ochota odpovídat a ukazovat všechno co děti zajímalo byla veliká. Myslím, že se dětem a nakonec i nám dostalo nevšední příležitosti vidět letadla, hangáry, další techniku pěkně zblízka a s perfektním výkladem. Závěrečná návštěva zázemí hasičské jednotky s malou sprškou z „děla “ na hasičském autě korunovala celý výlet a výborný řízek byl třešničkou na dortu. 

Chci moc poděkovat tatínkovi Alenky a Luboše R. za zajištění této exkurze a také všem, kteří se tam o nás starali. A také ještě ráda dodám, že děti se dnes ukázaly jako dobrá parta, která ví co se sluší, zajímá se o svět a lidi kolem sebe a umí si společné chvíle užít. A to je, myslím fajn. 

 

Napsat komentář