Kroužky – přihlašování na 2. pololetí

Dobrý den,
 
rád bych Vás informoval o tom, že bylo spuštěno přihlašování na 2. pololetí kroužků společnosti Rytmik ve Vaší škole. Přihlašovat se rodiče mohou opět přes náš elektronický systém. Pro Vaši školu konkrétně zde: https://www.rytmik-krouzky.cz/prihlaska-rytmik-krouzky?skola=368. Do druhého pololetí se mohou hlásit i děti, které se v 1. pololetí kroužku neúčastnily (a zároveň se mohou uvolnit místa po dětech, které již nemají o účast ve 2. pololetí zájem).
 
Aktuální harmonogram našich kroužků – uveden předpokládaný termín první lekce 2. pololetí:
  • Angličtina – pondělí 16. 1. 2023 (1. pololetí již bylo ukončeno)
Prosím Vás o přeposlání této zprávy rodičům ve Vaší škole.
 

Děkuji a přeji pěkný den,
S pozdravem

Ing. Karel Vlasák
Ředitel regionální pobočky Mělník
Rytmik Kroužky

Napsat komentář