Konzultace

od otevření školky po delším uzavření je to už nějaký čas. Jsem ráda, že školka běží v normální provozní době a s dětmi jsme se vrátili k normálnímu režimu. Zima nám teď dopřála bohatě sněhu, a tak jsme i na naší zahradě stavěli iglú, jezdili na lopatách a užívali si radovánky ve sněhu a se sněhem.

V tomto týdnu si připomínáme masopustní tradice a zvyky, zítra nás čeká karneval. Užijeme si soutěže, dobroty, tancování. V práci s dětmi se nic nezměnilo, stále pracujeme většinou v týdenních tematických blocích a věnujeme se všem oblastem výchovy a vzdělávání.

Nejspíš Vás napadá, proč to všechno píšu. Je to proto, že v rámci epidemiologických opatření, která dodržujeme i u nás ve školce Vás potkávám jen velmi krátce a ve velké rychlosti. Uvědomuji si a sama to tak cítím, že není čas si v klidu popovídat a říct si něco víc než jen to nejnutnější. Vzhledem k opatřením a studenému zimnímu počasí se vše teď ještě více zrychlilo. A nejspíš to ještě nějakou dobu potrvá. A protože je už II. pololetí a to je období, ve kterém se potkáváme na konzultacích, ráda bych Vás k jejich realizaci vyzvala. Pokud chcete vědět jak se Vašemu dítku ve školce daří, chcete se na něco zeptat nebo si o něčem promluvit, obraťte se na mě ve školce. Já se s Vámi ráda potkám buď ve školce nebo i online. A neváhejte se zeptat nebo nás o něčem informovat pokud to považujete za důležité, na to se chvíle najde vždycky.

O termínu a realizaci třídní schůzky ještě přemýšlím, brzy dám vědět. Ráda bych co nejdříve mluvila alespoň s rodiči předškoláků, pravděpodobně online. Budu ráda, když mi ve školce řeknete jestli je to pro Vás přijatelná cesta.

Děkuji za přečtení této zprávy a těším se na Vás zítra ve školce.