Celodenní výlet – Mšeno

 . CELODENNÍ VÝLET .

 

KDY: středa 9.6.2021 

Odjezd v 8:00 od školky, návrat mezi 15 – 16 hodinou do školky. Pokud by bylo nepříznivé počasí, tak bude návrat dříve. Školka bude otevřena normálně do 16 hodin.

O aktuálním čase návratu Vás budeme informovat sms zprávou.

JAK: zájezdovým autobusem

KAM: do lesů v okolí města Mšena s malou zastávka u rybníka Harasov. Budeme soutěžit, poznávat přírodu a její krásy, hledat loupežníky a poklad. Také nás čeká piknik v přírodě a všechno co nás bude těšit a bavit. Prostě den plný dobrodružství a zábavy.

Jídlo povezeme na celý den s sebou, také vodu budeme mít do zásoby. Budeme brát také repelent a opalovací krém. Obojí můžete aplikovat už doma, my pak během dne obnovíme obojí podle toho jak bude třeba.

CO BUDOU DĚTI POTŘEBOVAT: batoh na záda, který pohodlně sedí (děti ho budou mít na zádech téměř celý den), pevné a pohodlné boty, pláštěnku, papírové kapesníčky, láhev s pitím, pokrývku hlavy proti slunci, uzavíratelný sáček s rouškou. Oblečení přizpůsobte aktuálnímu počasí.

Pokud Vaše dítě potřebuje před jízdou autobusem medikaci / proti nevolnosti /, tak nám to prosím nahlaste ve školce, domluvíme se na podání ráno i odpoledne.

 

Napsat komentář