Hygienická opatření a provozní doba

mateřská škola bude od pondělí  4.2.2019 opět fungovat v běžném režimu tj. 6.30 – 16.00.

Vypomůže nám p.uč. Libuše Veselá, která zajistí odpolední službu u dětí.

DŮLEŽITÉ!!!  ČTĚTE!!!

Nemocnost je ve školce velmi vysoká už 3 týdny a  v uplynulém týdnu se přidala ještě střevní viróza. Vzhledem k tomu  zpřísníme od pondělí ranní zdravotní filtr. K docházce budou přijaty pouze děti  zcela zdravé, bez zjevných příznaků onemocnění ( kašel, rýma a další).  Děti, které onemocněly střevní virózou by neměly do kolektivu 5 – 10 dnů, vždy dle průběhu onemocnění / konzultovala jsem s pediatrem/.

Pokud se jakýkoliv příznak onemocnění projeví u dítěte při ranním předávání nebo během dne, bude dítě neprodleně předáno rodičům k domácímu ošetření.

V zájmu zachování zdraví ostatních dětí mají učitelky právo nepřijmout do MŠ děti s nachlazením, či jiným infekčním onemocněním. / Školní řád MŠ Nová Ves/

Také bych Vás ráda vyzvala ke spolupráci tím, že se budete chovat zodpovědně, infekci nebudete podceňovat a šířit dál – je mnohem lepší infekční onemocnění vyležet než nákazu šířit  dál.

Dále bych Vás chtěla požádat o informování pedagogického personálu o skutečném zdravotním stavu Vašeho dítěte, jen tak se nám podaří mít ve školce co nejdříve zase zdravé prostředí.

Všem Vám děkuji za spolupráci a respektování těchto opatření, která jsou v zájmu nás všech.

,