Celodenní výlet, hurá!

KDY: středa 30. 5. 2018, odjezd v 8:30 od školky, návrat mezi 15 – 16 hodinou do školky. Pokud by bylo nepříznivé počasí, tak bude návrat dříve. Školka bude otevřena normálně do 16 hodin.

JAK: zájezdovým autobusem

KAM: Kokořínsko, program a místo ještě upřesníme podle aktuálního počasí. Určitě máme v plánu procházku kokořínskými lesy, hry, soutěže, piknik v přírodě a všechno co nás bude těšit a bavit. Prostě den plný dobrodružství a zábavy.

Jídlo povezeme na celý den s sebou, také vodu budeme mít do zásoby.

CO BUDOU DĚTI POTŘEBOVAT: batoh na záda, pevné a pohodlné boty, pláštěnku, papírové kapesníčky, láhev s pitím, pokrývku hlavy proti slunci, oblečení přizpůsobte aktuálnímu počasí.

Pokud některé z dětí potřebuje před jízdou autobusem medikaci / proti nevolnosti /, tak nám to prosím nahlaste ve školce, domluvíme se na podání ráno i odpoledne.